Главная страница » БК Парі Матч
pari match

БК Парі Матч – міжнародний букмекерський холдинг з головним офісом в Лімасол (Кіпр), який надає свої послуги офлайн та онлайн, і працює за міжнародною та локальною ліцензіями. Компанія була заснована в 1994 році в Україні, з 1998 року працює в Росії та надалі активно розвивалася, виходячи на ринки інших країн. Прийом ставок онлайн розпочато у 2000 році із запуском офіційного сайту Парі-Матч.

За такий тривалий час роботи БК Парі Матч отримала безліч шанувальників серед усіх категорій гравців. На просторах мережі Інтернет, безумовно, гуляє і не один десяток негативних відгуки про БК Парі Матч. Але з цього приводу можна поставити риторичне запитання: «А чи взагалі існує якась контора в країнах колишнього СНД, про діяльність якої є лише позитивні відгуки?». Тому краще за всякі домисли кажуть цифри:

 • БК Парі Матч Україна – це 20 років роботи на ринку.
 • Понад 400 пунктів прийому ставок по всьому СНД.
 • Компанія є легальною у низці країн з урахуванням місцевого законодавства: у РФ, Казахстані, Білорусії, Грузії, Кіпрі, Танзанії.

Інформація про ліцензію БК Парі Матч Україна

Діяльність Parimatch здійснюється за ліцензією №1668/JAZ, виданою уповноваженим органом Кюрасао – eGaming на ім’я ТОВ «Бетринг».

БК «ПаріМатч» стала партнером Першого ЦУПІС та визнана легальним та безпечним сервісом для здійснення переказів букмекерським конторам.

БК Парі Матч: огляд по критеріям

Під час вивчення роботи букмекера, зокрема його офіційного сайту БК Парі Матч Україна, було розглянуто різні критерії:

 1. Надійність. Parimatch працює абсолютно легально за міжнародною та місцевою ліцензією. Захист виграшів може здійснюватися в судовому порядку, оскільки БК працює з ЦУПІС та Першою СРО в РФ. Компанія є платником податків та здійснює відрахування відповідно до місцевого законодавства держав, у яких вона надає свої послуги. Оцінка надійності Parimatch – 4,9/5.
 2. Коефіцієнти. Букмекер пропонує коефіцієнти вище за середнє для популярних спортивних дисциплін. Досить високими є коефіцієнти навіть на другорядні та передматчеві події, а також Парі Матч ставки онлайн. Єдиний недолік – сплата податку за виграш. Оцінка за коефіцієнтами – 4,9/5.
 3. Зручність. Основний, мобільний сайти, а також додатки для популярних мобільних платформ (Android, iOS) мають гарний дизайн, зручний інтерфейс користувача, забезпечують весь необхідний функціонал. Невеликим недоліком є різноманітність елементів інтерфейсу, у зв’язку з чим у новачків можуть виникати певні складнощі. Оцінка зручності використання різних версій онлайн-платформи БК – 4,8/5.
 4. Виведення коштів. Платформа підтримує багато платіжних інструментів, включаючи електронні гаманці популярних платіжних систем, банківські картки. В Парі Матч поповнення рахунка і виведення коштів здійснюється майже миттєво, за винятком банківських карток (регламент – 3 робочі дні). Оцінка зручності та швидкості виведення грошей – 5/5.
 5. Ставлення до клієнта. На сайті є розділ підтримки, в якому вказано контакти спеціалістів: e-mail, номер гарячої лінії. Користувачі сайту або мобільної програми можуть звернутися до онлайн-консультанта через чат. Швидкість відповіді майже миттєво. Оцінка щодо клієнтів – 4,9.
 6. Користувальницький рейтинг. Для оцінки цього критерію були вивчені відгуки реальних користувачів, які користувалися як звичайним, так и БК Парі Матч мобільна версія, або ж додатками для iOS/Android. Обґрунтованих претензій і скарг немає, тому рейтинг користувача – 5/5.

Які БК Парі Матч результати має у загальному рейтингу?

БК Парі Матч результати за загальним рейтингом складають 4,92/5 – досить високий показник порівняно із конкурентами букмекера.

Відгуки про БК Парі Матч від гравців

Читаючи відгуки про БК Парі Матч, можна виділити такі плюси:

 • Легальність роботи підтверджена наявністю офіційної ліцензії від авторитетної гемблінгової/беттингової комісії.
 • Зручний інтерфейс користувача, широкий набір функцій.
 • Кросплатформенність: сайт для ПК, мобільна версія, БК Парі Матч скачати можна на Android та iOS.
 • Представлені майже всі спортивні дисципліни з гарним розписом.
 • Вигідна бонусна програма, у тому числі вітальний бонус для нових клієнтів.
 • Програма лояльності постійних користувачів.
 • Чесність виплат (проводяться через ЦУПІВ).
 • Можливість скасування ставки на початок події.
 • Високі коефіцієнти більшості популярних спортивних змагань.
 • Відеотрансляція всіх важливих матчів.

До мінусів цього букмекера можна віднести:

 • Низькі коефіцієнти для тенісних турнірів.
 • Нижча деталізація розпису для другорядних подій.
 • Середня якість відеотрансляції матчів (іноді відсутня можливість вибрати повноекранний режим).

БК Парі Матч: вхід в особистий кабінет

Особистий кабінет створюється автоматично після успішної реєстрації на сайті БК. Для того щоб виповнити БК Парі Матч вхід в особистий кабінет, необхідно ввести дані, які були використані при реєстрації. Особистий кабінет містить наступний функціонал:

 1. Ставки на будь-які події, включаючи спорт, кіберспорт, політичні, культурні та інші.
 2. Перегляд історії ставок, результатів спортивних змагань.
 3. Функція Cashout – можливість забрати ставку до того моменту, коли стане відомим її результат.
 4. Фінансові операції (поповнення та виведення).
 5. Перегляд архіву фінансових транзакцій.
 6. Редагування персональних даних, включаючи можливість зміни пароля.
 7. Відстеження та активація бонусів та різних акцій.

БК Парі Матч мобільна версія має такий же функціонал як і десктопна?

Незважаючи на спрощений інтерфейс особистого кабінету мобільної версії сайту та програми для портативних пристроїв, користувачам доступний повноцінний функціонал.

Чи можна БК Парі Матч скачати на мобільний телефон?

БК Парі Матч скачати може кожен гравець, у якого є телефон на базі операційних систем Android або iOS. Оскільки популярність мобільного беттінгу зростає, БК Паріматч представив дві версії мобільного додатка для популярних платформ: Android та iOS.

Функціонал мобільного клієнта не поступається основному сайту. Користувачам доступні фінансові операції, можливість переглядати історію ставок та рахунки, укладати парі, дивитися прямі трансляції, звертатися до саппорту. Користувач може зареєструватися відразу через програму або виконати БК Парі Матч вхід в особистий кабінет з наявними даними для входу (реєстрація була пройдена раніше на сайті).

БК Парі Матч: як скачати на Android?

 • Перейти до офіційного сайту Parimatch;
 • Перейти в розділ для встановлення на мобільні пристрої;
 • Вибрати програму для платформи Android;
 • Дочекатися закінчення завантаження файлу інсталяції.

БК Парі Матч: як скачати на iOS?

 • Перейти до магазину програм платформи iOS;
 • Ввести у полі пошуку «Parimatch»;
 • Натиснути кнопку «Завантажити».

БК Парі Матч: мобільна версія сайту

Для завантаження мобільної версії на лептопі необхідно використати наступне посилання – m.parimatch.com. Мобільний сайт містить весь необхідний функціонал для розміщення ставок, при цьому завантажувати та встановлювати будь-які програми не потрібно.

Як зробити свої перші в БК Парі Матч ставки онлайн?

Для того щоб зробити свої перші в БК Парі Матч ставки онлайн, вам необхідно пройти 8 простих кроків:

 • Крок 1: За посиланням знайденим в Інтернеті, переходимо на сайт Parimatch та отримуємо додатковий Бонус.
 • Крок 2: На сайті Парі-Матч натискаємо «Отримати бонус», або «Реєстрація».
 • Крок 3: Заповнюємо анкету: ім’я, дата народження, номер телефону, пароль, ставимо галочку, натискаємо кнопку реєструватися.
 • Крок 4: Активуємо ігровий рахунок: зайти на свій e-mail, знайти лист від Parimatch, перейти за посиланням. Якщо його немає у «Вхідних», перегляньте папку «Спам».
 • Крок 5: Заходимо до розділу «Налаштування рахунку», вкладка «Дані рахунки». Вводимо номер телефону, після чого натискаємо «Отримати код».
 • Крок 6: Завантажуємо кольорові фото документів для верифікації:
  Паспорт громадянина (розворот із фотографією + розворот із реєстрацією);
  ІПН або СНІЛС (на вибір);
  Фото з паспортом у руках (розворот паспорта на тлі білого аркуша А4, на якому необхідно написати поточну дату у форматі день/місяць/рік та текст: “Ідентифікація для БК Parimatch”).
  Важливо! Переконайтеся, що 4 кути всіх документів знаходяться в кадрі, а також дані на всіх зображеннях добре видно та читаються.
 • Крок 7: Протягом 30 хвилин лист про завершення верифікації прийде на пошту, а також відобразиться в налаштуваннях ігрового рахунку.
 • Крок 8: Поповніть свій рахунок на мінімально необхідну суму, і робіть перші ставки.

БК Парі Матч: поповнення рахунка

Офіційний сайт БК Parimatch підтримує безліч платіжних інструментів, що використовуються в країнах СНД та Україні, включаючи банківські картки, електронні гаманці, мобільні платежі, термінали та оплату готівкою. Перелік доступних методів поповнення/виведення коштів залежить від вибраної валюти.

Гравці з України для Парі Матч поповнення рахунка використовувати:

 • карти банків, наприклад, Приват Банк;
 • електронні гаманці по типу Perfect Money;
 • криптовалютні гаманці Bitcoin;
 • кошти також можна вивести на рахунки операторів Київстар, Vodafone, Lifecell з комісією 1% від суми, що виводиться.

Термін зарахування депозитних коштів в обліковий запис гравця – 5-10 хвилин. Мінімальна сума поповнення – 10 гривень або еквівалент в іншій валюті.

Якщо користувач не пройшов ідентифікацію, знадобляться скан-копії документів, що засвідчують особу, а також якісне фото, на якому зображено клієнта БК з відкритим документом.